Anasayfa

Facebook

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Kayıt Olun.
Adı Soyadı: Email Adresiniz:
Psikiyatr Dr. Murat FETTAHLIOĞLU
PDF
Yazdır
e-Posta

 

PSİKİYATR DR. MURAT FETTAHLIOĞLU
1964 Adana/Ceyhan doğumludur. 

Orta Öğrenimini Konya Anadolu Lisesinde yapmıştır. 

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve Konya Kadınhanı ilçesinde pratisyen hekim olarak çalışmıştır. 1996 yılında Çujkurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

1996-97 yılları arasında Kilis Devlet Hastanesinde Uzman hekim olarak çalışmıştır. Temmuz 1997 tarihi ile Şubat  2011 arasında  Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde uzman hekim , başhekim yardımcısı ve başhekimlik  görevlerinde bulunmuştur. 

Ruh sağlığı hastanesindeki görevlerinin yanı sıra İl İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Kurulu'nun Eğitim Komisyonu Başkanlığı ve Sürücü Davranışları Geliştirme Eğitimi Kurulunda psikiyatri uzmanı olarak görev yapmıştır.

2002-2006 yılları arasında Adana İli Pratisyen Hekimleri ve Acil Ünitesi Çalışanların a yönelik Birinci Basamakta Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Krize Müdahale konulu eğitim çalışmalarını yürütmüştür.

Katıldığı eğitimler :

* Gestalt Cleveland Enstitüsü Eğitmeni Doç.Dr.Hanna Nita SCHERLER'den Gestalt Terapi Eğitimi (1998-2001),

NLP İle Duyarlılık Geliştirme -Demet UYAR EZERLER/NLP Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (2002)
Dr. Murat Fettahlıoğlu Türkiye Psikiyatri Derneği Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Psikiyatri Derneği Bilimsel Toplantı Düzenleme Kurulu Üyesidir.
Evli ve 2 çocuklu olan Dr. Murat Fettahlıoğlu 1997 yılından bu yana Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır.